NEWSLETTER

Zapraszamy do skorzystania z naszego newslettera.
Wystarczy tylko dodać swój email.


PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ SZWAJCARIĘ W RAMACH SZWAJCARSKIEGO
PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI KRAJAMI CZŁONKOWSKIMI UNII EUROPEJSKIEJ

PROJECT SUPPORTED BY A GRANT FROM SWITZERLAND THROUGH
THE SWISS CONTRIBUTION TO THE ENLARGED EUROPEAN UNION

Dodaj instytucję

Dodając swoją instytucję do bazy łatwiej znajdziesz partnera do wspólnych przedsięwzięć, stając się widocznym dla tych, którzy również go poszukują. W tym celu wypełnij poniższy formularz.

Sektor


Społeczny

Gospodarczy

Publiczny


Mapa instytucji

5. Wizyta studyjna w Szwajcarii szansą na wzrost potencjału gospodarczego firm członkowskich Izby Przemysłowo-Handlowej w RzeszowieOpis projektu:

Głównym celem projektu jest nawiązanie i stałe wzmacnianie relacji z izbą gospodarczą ze Szwajcarii poprzez realizację wspólnych działań w zakresie międzynarodowej współpracy gospodarczej, a także wymianę doświadczeń i przejęcie dobrych praktyk w obszarze działalności samorządu gospodarczego. Mając na uwadze fakt, że relacje biznesowe tak jak relacje międzyludzkie buduje się długofalowo zaplanowano 2 wyjazdy studyjne do Szwajcarii i rewizytę przedstawicieli izby szwajcarskiej w Rzeszowie. W ramach realizacji projektu przewidziane jest równiez m.in. podpisanie listu intencyjnego o współpracy pomiędzy izbami, poszukiwanie polskich firm do współpracy ze Szwajcarią, wyjazd studyjny członków IPH w Rzeszowie (przedsiębiorców) do Szwajcarii na rozmowy biznesowe, podpisanie listu intencyjnego dot. współpracy pomiędzy przedsiębiorcą polskim i szwajcarskim. Grupą docelową projektu są firmy zrzeszone w IPH w Rzeszowie, a także pozostali przedsiębiorcy z województwa podkarpackiego. Dzięki wyjazdom studyjnym do Szwajcarii nastąpi rozeznania nowego rynku a także otworzą się przed przedsiębiorcami możliwości zdobycia kontaktów biznesowych, a w konsekwencji szansa nawiązania długotrwałej współpracy. Realizacja projektu przyczyni się również do promowania funduszy szwajcarskich przeznaczonych dla nowych krajów członkowskich UE.
Zdjęcie Zdjęcie


Powrót
W GÓRĘ

 

carpathia_logo.jpg

karpacki_horyzont.jpg karpacka_agencja.jpg

 

Karpackie Centrum Współpracy Gospodarczej

i Produktu Regionalnego

Rynek 16

35-064 Rzeszów

tel. (+48) 17 852 52 05

fax. (+48) 17 862 20 73

Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska

Rynek 5

35-064 Rzeszów

tel. (+48) 17 850 65 67

tel./fax (+48) 17 853 68 98Wszystkie prawa zastrzeżone (c) 2011 Alpine - Carpathian Cooperation Bridge

projekt: agencjainvitro.pl, realizacja: agendo.pl